Oyun oynarken mavi ekran ?

Ağır oyunlar oynarken mavi ekran alıyorum sebebini çözemedim

Sitem Özelliklerim

GTX 960 İ5 4690K  8GB RAM

120GB SSD 1TB HD

3 TANE ÖN ARKA ÜST FAN

1 TANE İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU FAN

mavi ekranın resmi http://www.hizliresimyukle.com/image/hTCvO

ardaarslan22 ardaarslan22 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 10 ve sıfır format atmanızı önerrim neden derseniz sıfır formatta günceleştirmelerde sistem özeliklerine uygun driverler yüklenecektir hata en aza inecektir

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      temiz bir format atın  driverlerinizi güncel tutun.

      katil213 katil213 (30)
      6 yıl önce cevaplandı

        Dostum bios güncelle sorunun düzelecek. Formatla bir alakası yok.

        dreamys dreamys (1)