Oyun oynarken ve internette gezinirken çökme sorunları yaşıyorum

bilgisayarıma yeni format attım 8.1 yükledim windowsu güncelledim güncelleştirmeler güncel hdd taradım herhangi bir sorun bulmadı ama oyunlarda (cs go-lol) ve internet sekmelerinde çökmeler yaşıyorum,lol oynarken dosyalar bozuldu tarama yapılıyor hatası alıyorum cs go ya girdiğimde çeşitli pak hataları ve .bsp hataları alıyorum,chromede hay aksi diyerek sürekli çöküyor.Bu hataları sürekli olarak alıyordum kaç defa format attığımı bile bilmiyorum.Donanımsal hata yüzünden olabilir mi?

expertus expertus (8)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antivirus/Antimalware ile bir tara,

    MalwareBytes Nasıl kullanılır?

    .bsp hatası harita modelleme hatasıdır CSGO da alıyorsanız bozuk dosyaları, düzeltmeniz lazım.

    STEAM Bozuk dosyalar nasıl düzeltilir?
    Steamı açın>Kütüphane>CS:GO'ya sağ tıklayın>Özellikler deyin>Yerel dosyalara TIKLAYIN> Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneğine tıklayın.

    Chrome için;

    Flash Player yükle/güncelle, eğer güncel ise kaldır geri yükle, Yüklerken tarayıcıları kapat.
    Java, Adobe, Flash player hariç, Reklam Engelleme gibi eklentiler varsa kaldır.
    Java Yükle/Güncelle
    Son olarakta Chrome sil ve en güncel sürümünü yükle.
    Ekran kartı driverini güncelle, eğer günceli varsa, kaldır geri yükle

    Benim bildiklerim bukadar aklıma gelirse DAHA FAZLA yazarım.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • söylediklerinizi yaptım fakat yıne aynı hataları almaya devam ediyorum @nvidiagtx expertus 6 yıl önce