Oyunlarda aniden atma neden olur?

Oyun oynarken klavyeye veya fareye çok basınca, sert basınca oyundan komple atıyor. Neden oyundan atılma olur ki?

kavafe kavafe (6)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Harddisk'de veya RAM'da sorun olabilir bunu çat diye söyleyemeyiz test edilmeli gözlem yapılmalı. Her türlü sebepten olabilir.

    infinity infinity (402)
    5 yıl önce cevaplandı

      Klavyeye sert basmanla oyundan aniden çıkmanın bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Oyundan tamamen çıkmanın bir sebebi olmalı. Oyun tamamen kapanıyor mu? Tüm oyunlarda bu sorun var mı yoksa sadece bir oyunda mı yaşıyorsun?

      hakan hakan (15424)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Sadece bir oyun yüklü. Mesela oyunda herkes hazır der, sonra oyun başlar. Düşman ile karşı karşıya gelince fareye hızlı basınca falan bir den komple oyundan atar. Hatta web sitesi açıksa orada bile rastgele bir linke tıklar. O derece yani.. kavafe 5 yıl önce
      • Format at ondann sonra b akalım formattan sonra herşey belli olur ama HDD ile alakası olabilir @kavafe infinity 5 yıl önce