Oyunun kısayolunu masaüstüne atıyorum ama açılmıyor.

Steam hesabım çalındığı için bende daha önceden satın aldığım oyunları uTorrent ile indirdim korsancılık sayılmaz sanırım :) Her neyse ben oyunun kurulu olduğu yerden AC3SP dosyasını alıyorum (bu dosyayla oyuna giriyorum normalde) masaüstüne kopyalıyorum ama açmaya çalıştığımda "Program, binkw32.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlatılamıyor. Bu sorunu çözmek içi programı yeniden yüklemeyi deneyin." diyor. Yani her oyuna girmek istediğimde kurulu olduğu bölümden girmek zorundayım bunun bi yolu yok mu?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    oyununuzun kurulu olduğu klasörü açın exe dosyasını sağa tıklatın burdaki seçeneklerden gönder üzerine gelin.

    masa üstüne tıklatın kısayol masaüstüne gelecektir bu şekilde çalışmaz ise başka sorunlar vardır

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Temiz ve net bir cevap @candan a katılıyorum dediklerini uygula tahatugyan 7 yıl önce