Pando Media Booster nedir, kaldırmalı mıyım?

Denetim Masası > Programlar ve özelliklerde Pando Media Booster adında bir program var. Pando Media Booster nedir? Pando Media Booster programını kaldırmalı mıyım? Pando Media Booster  virüs veya zararlı bir program mı?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pando Media Booster nedir?

    Pando Media Booster, Pando Network adlı şirket tarafından geliştirilmiş özellikle oyunları ve büyük boyutlu programları güvenli ve hızlı bir şekilde yüklemenizi sağlayan bir uygulamadır. Büyük boyutlu dosyaların indirilmesi zaman zaman sorun olur. Bağlantı kopmaları, hatalı parça indirmeleri gibi sorunları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

    Özellikle MMORPG türü oyunlarda, World of Warcraft, Final Fantasy,Guild Wars 2 gibi oyunlardan birini yüklediyseniz Pando Media Booster bilgisayarınıza yüklenmiş demektir.

    PMB.exe ana dosyasıdır ve indirme işlemlerini yönetir.

    Pando Media Booster programını kaldırmalı mıyım?

    Pando Media Booster,  oyunlar yüklendikten sonra kaldırılabilir. Bilgisayarınızda durmasında bir sakınca yoktur. Başka bir oyun yüklediğinizde tekrardan bilgisayarınıza yüklenme ihtimali oldukça yüksektir. Özellikle fazla oyun oynayan kişilerin bilgisayarlarında mutlaka vardır.

    Pando Media Booster nasıl kaldırılır?

    Denetim Masası > Programlar ve özelliklere girerek Pando Media Booster uygılamasını kaldırabilirsiniz. Pando Media Booster kaldırma işlemi için ek bir bilgiye ihtiyaç yoktur, kolayca kaldırılır.

    Pando Media Booster C:\Program Files\Pando Networks\Media Booster klasörüne kurulur.

    Kaldırmak için ayrıca  C:\Program Files\Pando Networks\Media Booster\uninst.exe dosyasını kullanabilirsiniz.

    PMB.exe ana dosyası şu yolda bulunur: C:\Program Files\pando networks\media booster\pmb.exe

    murat murat (12492)