Panzoid Render Hatası Tam Çözümü!

Panzoid Render Hatası Veriyor!

Panzoid İntro İndirdim Ama Şarkı Sesi Gelmiyor!

Render Yarıda Kesiliyor.

Panzoid Render hatasının çözümü nedir?

galadriel galadriel (-87)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Panzoid Nedir?

    YouTube kanalınız veya Facebook sayfanız için bir sanatsal çalışma yapmak, arka plan teması oluşturmak ya da kendi logonuzu tasarlamak için ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu platform, aynı zamanda Clipmaker aracıyla kolayca intro ve geçiş videoları hazırlamanızı mümkün kılıyor.

    Uzmanım.net Panzoid Sorunun Çözuyor, Gelin Biraz İnceleyelim!

    Zenmateyi Nedir nerden indirebilirim? Konu Hazırlanıyor,

    Panzoid Render hatasının çözümü nedir?

    1. Siteye Zenmate Kurarak Giriş Yapıyoruz. (Neden Zenmate Kurmalıyız) Site Türkiye'yi Desteklemedi için Kurmalıyız!
    2. Bir Video Seçiyoruz Seçtiginiz Bir Kulanıcı Adını İntroya Yazıyoruz. (Ben uzmanım net yazıyorum)
    3. Video Tamamladıktan Sonra, 3 Cizgili Yere Tıklayınız Basics Yazan Yere Basıyoruz!
    4. Video resolution Olan yere geliyoruz Ordan Vido Kalitesini Duşuruyoruz Mesela 480p veya 720p Seçiyoruz!
    5. İndir İşereti Olan Yere basıyoruz Frame buffer size Tıklayıp 25mb Seçiyoruz (Modeye Dokunmuyoruz)
    6. Zenmatenin Açık Oldundan Emin Olunuz, Sonra Start video render' Tıklıyoruz Dolana Kadar Sayfadan Ayrılmayınız!

    Eğer bu işlemleri Anlamadıysanız Resimli Anlatımlara bakarak Yapabılırsınız!

    1. 3 Cizgili Yere Tıklayınız Resimleri  Görmek İçin Tıklayınız
    2. Video resolution Resimleri Görmek için Tıklayınız
    3. İndir İşereti Resimleri Görmek için Tıklayınız
    4. Start video render' Tıklıyoruz Dolana Kadar Sayfadan Ayrılmayınız Resimleri görmek için Tıklayınız

    Panzoid İntro İndirdim Ama Şarkı Sesi Gelmiyor!

    Bir Render Daha Yapmanız gerekmekte Nasıl Yaparız, camtasia studio 8 İndirip Kurmanız gerekmekte! Neden İndirmem gerek camtasia studio' ya Koydunuz Zaman  İntronun Orjinal Sesi Cikacaktır (oldu ya gerçekten) Diyebilirsiniz :) Uzmanım.net Farkı,

    1. Camtasia studio 8 İndiriyoruz, Nerden İndirebilirim Güvenli Siteden İndirmek İçin Tıklayınız
    2. Daha Sonra İndirdiginiz İntroyu, Camtasia studio 8 İçine Akratıyoruz Video'yu Oynatıyoruz ses geldine Emin Olmak İçin!
    3. Videoyu Kaydediyoruz İndiriyoruz Ama bir Sorunumz var :) Techsmith Yazısı Cikacaktır, Onu Nasıl Kaldırabilirim? Konuya gitmek için Tıklayınız
    4. İndiriyoruz ve Güzel bir Şekilde Kulanıyoruz!

    Konu Hakında Acıklama!

    Bu Konu Hiç bir yerden Alıntı Yapılmamıştır Tamamen Bizlere Aittir Sizler İçin Araştırıldı Sadece Bu Çözumu Uzmanım.net'e Çözebilirsiniz. Bu Konu Zaten Sitede var ki , Anlatılan konu Yetersiz bilgi ve Kafa Karıştırıcı ve Konu Calıntı Oldugu için Sizler için Daha İyi bir konu Haline getirilip Tekrar Paylaşılmıştır, Konu hakında Sorularınızı ve Yapamadıgınız yerleyi Yorum Atarak Söyleyebilirsiniz!

    @galadriel Uzmanım.net

    galadriel galadriel (-87)