Papara ile Youtube Premium alırken "Ödeme yöntemlerinde doğrula" sorunu nasıl çözülür?

Papara ile Youtube Premium almaya çalışırken ödeme yöntemlerinde doğrula diyor, ne yapmam gerekiyor?

hydra hydra (3802)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Papara ile Youtube Premium alırken "Ödeme yöntemlerinde doğrula" sorunu nasıl çözülür?

    Öncelikle bu bir sorun değil, Google sizden kartı doğrulamanızı istiyor. Kartı doğrulamaya başlamak için aşağıdaki linke tıklayın.

    pay.google.com

    Ardından "Ödeme yöntemleri" seçeneğine tıklayın.

    Ardından eklemeye çalıştığınız kartı bulup "Doğrula" seçeneğine tıklayın.

    Kodu al butonuna basın.

    Telefonunuzdan Papara uygulamasına giriş yapıp son işlemler kısmından en üstteki Google'a tıklayın ve kestiği 2,00 TL'nin aldında yazan son 6 rakamı gelen kutucuğa yazın.

    Ve kartınız doğrulandı. Şimdi Youtube Premium'u sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

    hydra hydra (3802)