PC'de klasörler yeni pencerede açılıyor, ne yapabilirim?

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 kullanıyorsan klasörleri aynı pencerede açmak için şu yolu izle:

    1. Windows 10 arama bölümüne  Dosya gezgini seçenekleri yaz.
    2. Çıkan Dosya gezgini seçenekleri seçeneğini tıkla.
    3. Klasörlere gözat seçeneğini "tüm klasörleri aynı pencerede aç" olarak ayarla.
    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

      ara kısmından klasör seçenekleri yaz. genel bölümü tüm klasörleri aynı pencerede aç tıklı mı?

      monodrax monodrax (58)