Pc Format Attırdım Bi sorun oldu ekran kartım gözükmüyor

Pc Formattan ladıktan sonra ekran kartına baktığımda microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyordu ama önceden atı 4300/4500 serisi yardım oyunlar çok kasıyor acill !!

frkn05 frkn05 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Asıl ekran kartı devreye girmiyor galiba.Bi sürücüleri yüklemeyi deneyin.Mutlaka çözülür.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      Harici ekran kartının sürücülerini yüklemediğin için sistem doğal olarak tanımıyor. Buradan güncel ekran kartı sürücülerini yükleyebilirsin.

      brsozl brsozl (1961)