Pc sebepsiz yere kasma

Pcde aşırı yoğun bir kasma var oyunlar google vs. pc ısınmıyor masaüstü modem yanında hemen düzelsin diye avast advanced sistem vs. indirdim tarattım virüs falanda yok ama aşırı derecede kasıyor 62.5fps limitli bir oyunu 10 ile oynuyorum ve bu sorun bir düzeliyor bir eski haline dönüyor lütfen yardım edin

gamekod gamekod (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sisteminizin özelliklerini ve oynamak istediğiniz oyunu belirtirseniz yardımcı olabiliriz...

    said82 said82 (10)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistemle alakasız çünkü satranç bile kasıyor yani

      gamekod gamekod (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        Kardeş Sistem özelliklerin İşletim Sistemi Sık Kullandığın Programlar ı Sölersen Sana Daha Çabuk Yardımcı oluruz Örnek :

        Ram : 512 MB

        İşlemci : Intel : 1.52 GhZ

        İşletim Sistemi : Windows Xp

        Ekran Kartı : 512 MB :

        Sık Kullanılan Programlar : Mozilla Firefox : Oyunlar Fln

        yukarıdaki Sİstem De Oyunlar Bilgisayar Kasabilir Ama Aşşağıdaki Bilgisayar Sizde ise Kasma Sorunun Olmaması Lazım

        Ram : 16 GB

        İşlemci : İntel R Pentium: 3.39 GhZ

        Ekran Kartı : Nvidia Geforge : 2 GB

        İşletim Sistemi : Windows 7

        Bu adamın Bilgisayarı Kasmaması Gereklidir Eğer virüs  Oyunlar İçin Hileler , Bİlmediğin Sitelerden indirmeler Varsa Kasma sorunu olur Ama dediklerimin hiç biri yoksa Virüs Hile Bilmedigin sitelerden İndirmeler Yoksa Bilgisayarının Kasmaması Gerekir

        Sen  Ginede Bir Dene şunları

        Advanced System Care İndir En Bilindik Siteden İndirmen Gerekli

        CCleaner indir En Bilindik Siteden

        Antivirüs Programı Örnek : Avast : AVG : Avira : Usb Disk Security

        : Yardımcı Olduysan Sevindim

        Sen Ginede Bir Sistem Gereksinimlerini Söle ona Göre Bir Çözüm Bulalım

        tkohuseyin tkohuseyin (8)