PC sorunu Yardım

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda hiçbir program açılmıyor sadece mozilla açılıyor bazı sayfalara baktım bu konuyla ilgili bu sayfada bir örnek buldum ancak olmadı bana tavsiyeleri şuydu:::bilgisayarı yeniden başlat ve sonra F8 tuşuna sürekli bas ondan sonra karşına seçenekler çıkcak orda sistem onar var ona tıkla. dedi ancak bende oyle birşey yazmıyordu VGA modu vardı güvenli mod vs gibi birçok seçenek vardı bunlarla ilgili lütfen bana tavsiye verirmisiniz arkadaşlar lütfen ?? :( :(

kullanici952990 kullanici952990 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sistem geri yükleme açılıyorsa eski ayarlarınıza dönebilirsiniz bu hata olmazdan evvelki bir tarihe dönebilirsiniz

    bunu deneyin olmasa yine yazarsınız

    candan candan (4301)