PDF Dosyasını EXEL'e Çevirme

PDF dosyasını nasıl EXEL formatına çeviririm

abdulbaki abdulbaki (75)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adobe Reader Pro DC yazılımı da bu işlemi yapabilir ancak ücretlidir.İsterseniz deneme sürümünü indirerek yapabilirsiniz.

    Diğer yandan bu işlemi gerçekleştiren pek çok site mevcut.Siteye bilgisayarınızdaki pdf dosyasını yüklüyorsunuz, site dosyayı çevirip size excel formatında geri veriyor.Aşağıdaki siteden test amaçlı yaptım ve indirmeyi gerçekleştirdim.Deneyebilirsiniz..

    Siteye gitmek için tıklayın...

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Söylediğiniz site'nin 50 sayfa sınırı var onun için teşekkürler. Adobe Acrobat Pro DC dışında düşük boyutlu bu işlemi görebilecek başka program yok mu? abdulbaki 7 yıl önce
    • Acrobat Pro DC'nin ücretsiz deneme süresi var, onu denediniz mi? ismailsarp 7 yıl önce
    • O programın boyutu biraz yüksek daha düşük boyutlu bu işlemi görecek başka program yokmu indirme hızım biraz düşük bu aralar abdulbaki 7 yıl önce
    • İnternette biraz bakındım.Hazır site scriptleri ve bazı küçük programlar var.Ancak yorumları iç açıcı değildi. En sağlıklı yol eğer devamlı olarak kullanmayacaksanız 7 günlük deneme sürümlü Pro DC gibi. ismailsarp 7 yıl önce
    • tamam sağolun abdulbaki 7 yıl önce