Periscope hesabı nasıl silinir?

Twitter Periscope  hesabı açtım fakat şimdi silmek istiyorum.

Periscope  hesabı nasıl silinir?

hakan hakan (15409)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Periscope hesabı nasıl silinir?

    Twitter Periscope hesabı silmek için help@periscope.tv adresine mail atmanız gerekiyor.

    Email içinde Twitter kullanıcı adınızı ve Periscope kullanıcı adınızın olması gerekir.

    Daha sonra ileryelen zamanlarda bu işlemi hesap ayarlarınız üzerinden yapabileceksiniz. Fakat şuanda Periscope  çok yeni olduğu için Periscope hesabı silme mail yolu ile yapılıyor

    hakan hakan (15409)