Periscope ile nasıl canlı yayın yaparım?

Twitter Periscope uygulaması ile nasıl canlı yayın yaparım?

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Periscope ile nasıl canlı yayın yaparım?

    Twitter Periscope canlı yayın için şunları yapın.

    1. Bir Periscope hesabı oluşturun. Periscope hesabı nasıl olşuturulur bilmiyorsanız: Periscope hesabı nasıl oluşturulur?
    2.  Periscope 'u açın.
    3.  Periscope uygulamasında alt ortada bulunan Kamera simgesine dokunarak Broadcast Tab sekmesini açın.
    4. Canlı yayınınıza bir ad, bir açıklama girin. Bu açıklama canlı yayınınızı tanımlayan bir açıklama olsun.
    5. Konumunuzu belirten Konum ayarları (Location Settins)nı ayarlayabilirsiniz.
    6. Ayrıca canlı yayının gizli (private) veya genel olmasını sağlayacak simgeleri göreceksiniz.
    7. Start Broadcast dokunarak canlı yayına başlayabilirsiniz.
    hakan hakan (15424)