Periscope kullanıcı engelleme

Periscope hesabımda istemediğim bir kullanıcıyı nasıl engellerim?

Twitter Periscope'da bir kullanıcının benim canlı yayınımı izlemesini nasıl engellerim?

hakan hakan (15409)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Periscope hesabımda istemediğim bir kullanıcıyı nasıl engellerim?

    Periscope 'da bir kullanıcıyı engellediğinizde, bu kullanıcı artık sizi takip edemez ve canlı yayınlarınızı göremez.

    Ayrıca engellediğiniz bir kullanıcıyı takip edemez ve canlı yayınlarını izleyemezsiniz.

    Periscope kullanıcı engellemek için

    1. Engellemek istediğiniz kullanıcıya dokunun.
    2. Kullanıcının profilinde sol üstteki dişli (çark) simgesine dokunun.
    3. Daha sonra Block User'a dokunun.

    Periscope'da engellediğiniz kullanıcının engelini kaldırma

    Periscope engeli kaldırmak için

    1. Kendi profilinizdeki "Blocked" (engellenen) bölümüne dokunun. Burada daha önce engellediğiniz kullanıcıları göreceksiniz.
    2. Engelini kaldırmak istediğiniz kullanıcıyı seçin.
    3. Unblock user seçeneğine dokunun.

    Bu işlemlerden sonra, kullanıcı engelleme ve engel açma, engellediğiniz kullanıcı bir bildirim almaz. Yani onu engellediğinizden haberdar olmaz.

    hakan hakan (15409)