Periscope nedir, ne işe yarar?

Twitter'ın yeni uygulaması periscope nedir?

ceyda ceyda (312)
9 yıl önce sordu

  • sorunuzu biraz düzenledim. hakan 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Periscope Nedir? Periscope Ne işe yarar?

Periscope, Twitter'ın yeni canlı yayın uygulamasıdır. Telefonunuz ile çevrenizde olup biteni Twitter üzerinden arkadaşlarınızla veya tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Periscope ile yapılan canlı yayınlar varsayılan olarak tüm kişiler tarafından görülebilir. Fakat dilerseniz Periscope  ile yapılan canlı yayınları gizlemeniz mümmkün.

Siz canlı yayına başladığınızda sizi takip edenler otomatik olarak bildirim alırlar. Başkaları yaptıkları canlı yayınlara sizi davet edebilirler.

Takip ettiğiniz kişilerden biri canlı yayın yapmaya başladığında sizi özel olarak özel canlı yayına davet edebilir

Android için Periscope nereden indirebilirim?

Periscope Android şuan için yok. O sebepten Periscope Android sürümünü google Play üzerinde bulamazsınız.

IOS için Periscope nereden indirebilirim?

Periscope şuan için sadece IOS cihazlara yükleyebiliyor. App store üzerinden Periscope indirilebilir.

Buradan Periscope indirebilirsiniz.

Twitter Periscope ile ilgili bir sıkça sorulan sorular ve cevapları hazırladım:

Periscope hesabı nasıl oluşturulur?

Twitter hesabı olmadan Periscope hesabı açabilir miyim?

Periscope ile nasıl canlı yayın yaparım?

Periscope hesabı nasıl silinir?

Periscope kullanıcı engelleme

hakan hakan (15424)
9 yıl önce cevaplandı

    Periscope yayınını web & android & ios üzerinden bir uygulayama ihtiyaç duymadan aşağıdaki link üzerinden izleyebilirsiniz.

    http://www.perisearch.net

    kullanici560355 kullanici560355 (1)