Phoenix OS nedir?

Phoenix os nedir nasil kullanilir, android oyunlarinda yuksek performans verirmi? Tavsiye ve onerileriniz nelerdir?

(Kullananlar memnunmu?)

sirxan sirxan (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Phoneix Os

    Android tabanlı bir işletim sistemi olduğu için Windows dan bağımsız çalışıyor ve windowsdan aldığın performansın aynısını hatta daha fazlasını sunuyor. Kısaca windowsdan aldığın performansa göre kendi bilgisayarında yorumlayabilirsin.

    Oyun konusunda

    Özellikle klavye ve maus uyumluğu sayesinde bir çok oyunu sorunsuz bir şekilde oynuyorsunuz nox playerden, bluestacks den daha iyi bir performans sunduğunu söyleyebilirm.

    Buradan indirip rahatlıkla kurabilirsin.

    Ve kullanıyorum çok memnunum benim bilgisayarın sistemi biraz eski ve zayıf oluğu için diğer emülatörler sıkıntı yapıyor chrome os gibi işletim sistemlerinide yüklemeyi bilmediğim için en iyisi Phonex Os oluyor çünkü kurulumu ve kullanımı çok kolay hele az bir şey ingilizce biliyorsan tamamdır ozaman kurulmuda sıkıntı yaşaman ama merak etme android olduğu için kurduktan sonra Türkçeye çevire bilirsin.

    musakose musakose (105)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Bende tam boyle bir cevap bekliyodum bugun indirip kurcam ve ilk oyun testini yapcam şimdiden cok saol sirxan 6 yıl önce
    • Önemli değil şimdiden kolay gelsin umarım sıkıntısız oyununuzu oynarsınız. musakose 6 yıl önce