Play store indirme sayısı kasma

Merhabalar linkle yapılan yönlendirmeden sonra uygulama indirme sayısını nasıl arttırabilirim bluestacksla sürekli device id değiştirip yapılabilir mi yoksa play storedaki hesap mı önemli ?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
9 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ücretli toplu indirme satın alabilirsiniz.

    eksiksizlisans eksiksizlisans (1)
    8 ay önce cevaplandı

      Bu tarz hizmetler sağlayan yer var fakat şahsen tavsiye etmiyorum. Uygulamanız spam filtresine takılırsa storedan kaldırılabilir veya indirmeleriniz silinebilir

      dextm dextm (1)
      8 ay önce cevaplandı