Poco x4 pro geceleri şarjım bitiyor

Poco x4 pro telefonum var alalı 2 ay oldu gündüz hiçbir sorun yok kullanıyorum şarjım uzun süre gidiyor fakat gece saat 2 de %32 olan şarjım sabah saat 8 de %16 olmuştu gün içinde bu kadar hızlı bir düşüş olmuyor

kullanici354626 kullanici354626 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar, yazılım olarak güncel olmanızı öneriyorum. Arka planda aktif olarak çalışan uygulamalar telefonunuzun ekranı kapalı olsa bile arka planda çalıştığından dolayı şarjınızı kullanıyor.

    Bütün uygulamaları güncellemenizi ve ayarlar üzerinden uygulama veya uygulamalarınızı kapattıktan sonra arka planda çalışmaya devam etmemesi için ayarlarınızı yapmanızı öneriyorum.

    darkcrak darkcrak (5170)