Pokemon Go Intel işlemcilerde çalışan sürüm hangisidir? Pokemon Go Intel işlemcide çalıştırmak

Pokemon Go Intel işlemcilerde çalışan sürüm hangisidir?

Pokemon Go Intel işlemcide çalıştırmak nasıl yapılır?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilindiği üzere Pokemon Go oyunu yakın zaman önce çıktı ve tüm dünyada çok fazla ilgiyle karşılandı.Şuan için Avustralya, Yeni Zellenda ve Amerika haricinde resmi olarak indirilmeye sunulmasa da kullanıcılar bazı yöntemler ile oyunu açmayı başarmışlardı.

    Oyunu Amerika, Yeni zellanda ve Avustralya haricindeki diğer ülkelerden oynamak için buraya tıklayabilirsiniz.

    Pokemon Go Intel işlemcilerde çalışan sürüm hangisidir?

    Pokemon Go oyunu ilk çıktığında intel işlemcilere destek vermiyor ve oyun açılmıyordu.Yapılan baskılar ve şikayetler üzerine oyunun intel destekli yeni sürümü yayınlandı.Tabi bu sürümü Pokemon Go oyunu ülkemizde resmi olarak çıkmadığından Google Play Store yerine .apk dosyası ile kurmamız gerekiyor.

    Android telefonlarda intel destekli 0.29.2 sürümünü indirmek için tıklayınız.

    Pokemon Go 0.29.2 sürümü ile artık intel işlemci olan Android telefonlarda Pokemon Go oyununu oynayabileceksiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)