Portal Sepeti Virüsü

Facebook da dolaşırken yanlışlıkla bir reklama bastım ve PortalSepeti denen bir virüs bulaştı. Google chrome kullanıyorum. Internet Explorer da da aynı şekilde bulaşmış durumda. Bütün çözümleri denedim sayılır ama silemedim. Yeni nesil galiba bu portalsepeti şeysi. Bi anda çözüm söylerseniz sevirim. Teşekkürler..

ozzie32 ozzie32 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Portalsepeti için kesin çözüm aşağıdaki linkte olan çözümdür:

    Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?

    Bu çözüm güncel ve geçerlidir.  Genelde kullanıcılar aşamaları eksik yaptıklarından portal sepetini silemiyorlar.

    Aşamaları kontrol ederseniz kolayca portalsepetini silebilirsiniz.

    murat murat (12492)