portalsepeti.com ntuser

portalsepeti.com sorununun çözümü için ntuser dosyasını silin demişsiniz fakat bu dosya kullanılıyor bu nedenle silinmiyor ibaresi çıkıyor ne yapmalıyım?

sunymph sunymph (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/cince-reklam-ve-anasayfa-problemi/59422#gonderi-59452

    burda yazılan cvaplara ek olarak bunuda değerlendirebilirsiniz

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Muhtemelen yanlış bir şeyi silmeye çalışıyorsunuz. Portalsepeti temizleme adımlarında anlatılan adımlarda geçen dosyalar ile ilgili kullanılıyor hatası almazsınız.

      Portalsepeti temizleme adımlarını yeniden ve dikkatlice gözden geçirmenizi öneririm.

      murat murat (12492)