power point dosyası kurtarma

power point sunu hazırlarken bilgisyar kapandı ve dosyayı kaydedemedim. dosyamda yeni yaptığım slaytlar gitti yarına yetiştirmem lazım nasıl kurtarabilirim

kullanici91630 kullanici91630 (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde Power Point otomatik olarak çalışmalarınızı belirli aralıklar ile kaydeder. Kullandığınız Power point sürümü, işletim sisteminiz gibi detayları verseydimiz daha işimiz kolay olurdu.

    Power Point kurtarma dosyalarını bulmak için bilgisayarınızda şu ifadeyi aratın :  ppt*.tmp

    arama sonucunda bilgisayarınızda kayıtlı olan kurtarma dosyaları listelenecektir.

    Dostayı bulduktan sonra sağ tuşla tıklayın adını değiştir'i seçin ve dosyayı kullandığınız Power point sürümüne göre .ppt veya .pptx olarak uzantısını değiştirin.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • powerpoint 2007 kullanıyorum işletim sistemim intel core i5-3317u kullanici91630 9 yıl önce
    • ppt*.tmp ifadesini aradım ama bulunmadı kullanici91630 9 yıl önce
    • ppt değil pptx olacak (ppt uzantısı Office Power Point 2003 uzantısıdır, 2007 değil. temmuz 9 yıl önce
    • dediğiniz gibi yapıyorum ama bana önceki sunumumu göztermiyor. sizi rahatsız ediyorum lütfen kusuruma bakmayın ama başka bir yolu yok mu? kullanici91630 9 yıl önce
    • varsa temp klasörü içinde ve tmp uzantılı olarak bulunur. Karşınıza çıkmıyorsa yapabileceğiniz başka bir işlem yok maalesef. hakan 9 yıl önce
    • dediğiniz gibi bulamıyorum silinmiş demek ki çok sağ olun arkadaşlar bilgiler için kullanici91630 9 yıl önce