Powered by constant fun reklamlamlarından nasıl kurtulurum?

Bilgisayarımda powered by constant fun adlı saglayıcıdan sürekli reklam çıkıyor. Malwarebytes kullandım ama geçmedi. Lütfen yardım edin, ekranda tam 6 adet reklam birden çıkıyor.

kullanici874790 kullanici874790 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorundan kurtulmak için bilgisayarınızda bulunan reklam virüslerini temizlemeniz gerekir. Reklam virüsleri, Chrome, Internet Explorer, Firefox gibi tarayıcılara bulaşan ve size sürekli reklam gösteren programlardır.

    Reklam virüslerini temizlemek için Reklam virüsü temizleme linkindeki çözümü adım adım uygulayın. Çözümü uyguladığınızda, tarayıcınıza bulaşan reklam virüsleri temizlenecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)