Powered by reklamı nasıl temizlenir, Powered by reklamı sürekli çıkıyor nasıl sileceğim?

Merhaba bilgisayarımda sürekli çıkan powered by reklamlarından oldukça sıkıldım yaklaşık 3-4 aydır bilgisayarımda girdiğim her internet sitesinde 2-3 dakikada bir çıkıyor. Bende bunu nasıl kaldıracağımı siteniz sayesinde öğrendim. Şu sayfada bulunan tüm aşamaları dikkatlice uygulamaya giriştim:http://uzmanim.net/soru/powered-by-browser-adblocker-reklamlari-nasil-kaldirilir/44924#gonderi-44926

Önce istenmeyen programların kaldırılması gerektiği belirtilmiş bende yazan programlar yok sizde böyle bir durumda "

  • Bu programlardan biri yoksa sizde yüklü reklam yazılımı farklı olabilir. Ne olduğunu bilmediğiniz programları kaldırın.

  • İstenmeyen programların tespiti deneyimsiz kullanıcılar için zor olabilir. Bu durumda yüklü program listesini uzmanim.net'e gönderip sorabilirsiniz. " demişsiniz. Bu sorundan düzgünce kurtulmak adına program listemi gönderiyorum. Rica ediyorum yardımcı olunuz. Şimdiden şükranlarımı sunarım.

saly saly (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce Malwarebytes ile taratın sonra Adwcleaner ile sonra da Hitmanpro ile taratın.

    kullanici194404 kullanici194404 (32)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Ve sonra da C:\Users\Kullanıcı\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default kullanici194404 8 yıl önce
    • klasörünü silin kullanici194404 8 yıl önce

    Cinema Plus V6
    Complitly
    Cowon Media Center
    DoPDF 7.3 rpinter
    Free GIF Text Maker
    Homepage 1.0
    MyFreeCodec
    Viscomsoft Free GIF
    v1.01

    Bu programları kaldırın. Bunlardan sizin yükledikleriniz varsa onlar elbette kalsın.  Koyu olanları mutlaka kaldırın.

    Daha sonra  sonra şu iki program ile taratın:

    Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Son olarak tarayıcınızı sıfırlayın:

    Tarayıcı nasıl sıfırlanır?

    hakan hakan (15424)