Process Explorer varsayılan ayarlar nasıl yüklenir?

Youtube videounuz izlerken Process Explorer ayarlarını baya değiştirdim. Şimdi eski ayarların yeniden yüklenmesini istiyorum ama başaramadım. Process Explorer  tekrar indirdim ama değişen bir şey olmadı yine benim yaptığım ayarlar karşıma geliyor. Process Explorer  varsayılan ayarları nasıl yüklerim

Anonim Anonim (156)
4 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Process Explorer ayarlarını sıfırlamak için kayıt defterinden bir girdiyi silmen gerekir.

    1. Process Explorer uygulamasını kapat.
    2. Windows ve R tuşlarına bas.
    3. Çalıştır penceresi gelecek regedit yaz enter tuşuna bas.
    4. Daha sonra Regedit üzerinde şu yolu izle:
      Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\Software\Sysinternals\
      burada Process Explorer görünecek.
    5. Process Explorer sağ tuşla tıkla ve sil seçeneğini seç.
    6. Process Explorer uygulamasını aç. Ayarlar sıfırlanmış olacaktır.

    Yukarıdaki işlemce Process Explorer sıfırlacaktır. Tekrar varsayılan ayarlar gelecektir.

    murat murat (12492)
    4 ay önce cevaplandı