process usage.exe çalışmayı durdurdu

 process usage.exe çalışmayı durdurdu hatasının çözümü nedir? processusage.exe nedir?

Windows 7 yüklü bilgisayarımı her açtığımda karşıma process usage.exe çalışmayı durdurdu hatası ile karşılaşıyorum. process usage.exe çalışmayı durdurdu ekranında tamam'ı tıklasamda yeniden hata tekrar karşıma geliyor. processusage.exe dosyası nedir? Neden process usage.exe dosyası ile ilgili hata alıyorum?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    process usage.exe çalışmayı durdurdu hatasının çözümü:

    processusage.exe nedir?

    processusage.exe dosyası potansiyel istenmeyen yazılımlardan birine ait ve bazı antivirüs programları tarafından virüs olarak nitelendirilen bir dosyadır. processusage.exe dosyası işlemciyi %100 kullanır. Bunun sebebi sanal para denilen bitcoin üretme işlemidir. Bilgisayarınız birileri için bitcoin üretmektedir. processusage.exe dosyası hacker'lara bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirmelerini sağlayan bir backdoor yani arkakapıdır.

    BtcMine virüsü olarakda tanınır.

    process usage.exe çalışmayı durdurdu hatasından kurtulmak için bu dosyayı silmeli yani virüsü temizlemelisiniz.

    ProcessUsage.exe nedir? ProcessUsage.exe virüs mü? linkinden virüsü nasıl temizleyeceğinize dair gerekli bilgileri alabilirsiniz.

    murat murat (12492)