Profil resmimimi güncelliyemiyorum instagram

Merhaba adım kaya yaklaşık 3 senedir instagram kullanıyorum fakat nedenini bilmiyorum ama son 3 ay boyunca profil resmini, biografi yazımı ve işletim hesabında olan hesabımı kişisel hesaba alamıyorum instagrama sorun bildirme aracılığıyla gönderdim cevap gelmedi profilimdeki resmi değiştirmeye çalışınca "üzgünüz profil resmini güncelleyemedik lütfen internet emin ol ve tekrar dene" diyor hem mobil veri hemde wi-fi üzerinden denedim ama olmuyor bu sorunu düzelte bilirmisiniz?

thekayaax thekayaax (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka bir cihaz ile denedin mi instagram profil resmini değiştirmeyi

    darkcrak darkcrak (5170)
    4 yıl önce cevaplandı

    • :/ instagram ile ilgili bir sorun ola bilir @thekayaax darkcrak 4 yıl önce
    • Peki düzeltmenin bir yolu var mı? İnstagram müşteri hizmetleri gibi? thekayaax 4 yıl önce
    • Sosyal medya konuları ile aram fazla yok, fakat instagram ile iletişime geçersen sorununu çözebilirler @thekayaax darkcrak 4 yıl önce