programi indirdim fakat dosya acilmiyor diyor.ne yapabikitim

Silinmis kişi ve mesajlarimi gormek icin yazan dosyayi telefonuma indirdim . indirilenlere girip dosyaya tıkladım fakat DOSYA AÇILMIYOR diyor.. Daha once indirdigim bazi dosyalarda da ayni sorunu yasadim. Onlarin acilmasi icin bi program mı eksik telefonumda bilemiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim..

aaaf aaaf (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    EĞER CİHAZINIZ BU FORMATI DESTEKLEMİYOR İSE BU UYARI ÇIKAR !

    Farklı bir kaynak üzerinden indirmeyi deneyin....

    kullanici567286 kullanici567286 (41)