pubg mobile emulator da sorun çıktı

Emulator başlatılamadı motor başlatılmadı Hata Kodu :1 yazıyor şimdiden teşekkürler

rialx rialx (22)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sistem özelliklerin nedir ? İşletim sistemini söyle.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • i3 4030 rialx 3 yıl önce
    • windows 10 rialx 3 yıl önce

    Eğer antivirüs programı kullanıyorsan antivirüs programını devre dışı bırak ve tekrardan indirmeyi dene emulatör uygulamasını.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      sistem gereksinimlerini karşılamıyorsun motor agır çalıştıgında bu hatayı verir..

      krsn krsn (233)
      3 yıl önce cevaplandı

      • ne yapmam lazım rialx 3 yıl önce
      • motor açma yöntemleri var ama boşuna ugraşmış olursun pubg mobile için çabalıyorsan oyun acılmaz cihazınız desteklemiyor hatası alırsın pc sistem gereksinimleri karşılaması lazım yoksa pubg lite bile oynamayamazsın çünkü emulatörü başlatınça düşük sistemlerde hemen kasma olayı başlıyor.. krsn 3 yıl önce