Rabisu güvenilir mi?

Rabisu güvenilir mi, CS GO sunucu açıcağım güven sıkınıtsı var mı?

Rabisu'dan sunucu alsam sorun yaşar mıyım?

infinity infinity (402)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Rabisu şirketini ilk kez senden duydum. Biraz araştırdım. Sunucuları Radore üzerinde bulunuyormuş. Şirket olarak şahıs şirketi. Bu anlamda destekle ilgili bir sorun yaşayayabilirsin. Büyük bir şirket değil. Sitesini inceledim genelde oyun sunucuları pazarlıyor.

    Şikayet var sitesi üzerinde bir kaç şikayet mevcut. Tahmin ettiğim gibi destekle ilgili şikayetler. Buradaki şikayetlere bile cevap verilmemiş.

    Sunucuyu alırım sorun olduğunda da kendim çözerim diyorsan alabilirsin. Destek konusunda çok beklentin olmasın.

    murat murat (12492)