Radeon Software Crimson Edition nedir?

Radeon Software Crimson Edition nereden indirilir?

hakan hakan (15424)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Radeon Software Crimson Edition nedir?

    Radeon Software Crimson Edition AMD şirketinin yenilenmiş yeni grafik yazılımıdır.

    AMD, Radeon Software Crimson Edition yazılımında grafik perforansını ve program arayüzünü baştan başa yeniledi.

    Daha önce  AMD Catalyst adı ile anılan programın yeni ve geliştirilmiş hali Radeon Software Crimson Edition.

    Radeon Software Crimson Edition yazılımında 20'nin üzerinde yeni özellik var.

    Ayrıca performans da %19'e kadar artıyor. Daha önceki yazılımdaki pek çok hata da Radeon Software Crimson Edition yazılımında ortadan kalkıyor.

    Radeon Software Crimson Edition nereden indirilir?

    Radeon Software Crimson Edition buradan indirebilirsiniz

    Radeon Software Crimson Edition otomatik indirme aracı indir.

    hakan hakan (15424)