ransomware .rote uzantısının bir çözümü var mı?

bilgisayarıma .rote uzantılı bir fidye virüsü bulaştı ve tüm resimler falan ne varsa gitti bende içinde ailevi resimlerin olduğu dosyayı alıp yedek harddiske  komple bir format attım ve o resimler bana lazım bir çözüm yolu varmıdır

kaptan4364 kaptan4364 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .rote uzantısı eski bir stop djvu türüne ait.  2019 yılında ortaya çıkmıştı. Şifreli dosyaları çözmek için bir yol bulunamadı.

    Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    burada anlatılanları deneyebilirsin.

    hakan hakan (15424)