RAR şifresini kıramıyorum

Programı açtım videodaki herşeyi yaptım rar basit bi kullanıcı tarafından yapıldı şifre içeriğini bilmiyorum bu yüzden hem harf hemde sayı bulmayı açtım ama uzun bir süre bulamadı isterseniz rarı gönderebilirim yardımlarınızı bekliyorum

nightbane nightbane (1)
5 yıl önce sordu

  • Bugün hem harf hem de sayı parolalar nasıl kırılır videosunu atacağım. alattin 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

https://www.youtube.com/watch?v=Y2MDJkDYZNE

Uzmanim gösterdi, olmadıysa yazarsın bana.

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce cevaplandı

    İzlediğin videoda da bahsetmiştik RAR şifresi kırma işlemi öyle ha diye olmaz. Saatler, hatta günler bile sürebilir. Daha detaylı bir video gelecek bununla ilgili

    omercik omercik (9418)