Razer Cortex: Game Booster Programı Nedir, Ne İşe Yarar ?

Çoğu bilgisayar kullanıcısının oyun oynarken yaşadığı sorunlardan bir tanesi de oyunlarda donma ve kasma problemidir. Razer Cortex: Game Booster programı bu sorunları göz önüne alarak tasarlanmış ve kodlanmış bir programdır detaylar çözüm kısmında yer alıyor

tahatugyan tahatugyan (1206)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Razer Game Booster ;

    Bu program oyun esnasında yaşanabilecek donma, kasma vs gibi sorunları hafifletmek amacıyla tasarlanmış bir oyun optimizasyon programdır. Razer Game Booster programı kullanıcı ara yüzü kolay ve sade olduğu için  oldukça kullanıcı dostu bir programdır. Razer Game Booster  siz oyunu programın ara yüzünden seçip optimize ederek çalıştırdığınız zaman arka planda kalan gereksiz uygulamaları durdurup tüm önceliği oyuna veriyor bu durum sistemi ve belleği rahatlattığı için oyunlardaki kasma vb sorunlar yüksek oranda düşüyor ve buda oyunlarda fps artışlarına sebeb oluyor.

    Programın Nasıl Kullanılacağını Adım Adım Anlattım ↓

    İlk olarak programı linke tıklayarak indiriyoruz. Link : Tıkla

    - Programı indirdikten sonra kurulumu yapıyoruz

    - Program yüklendikten sonra programımızı çalışıyoruz. Programı açtıktan sonra önümüze gelen pencerede bizi kayıt kısmı karşılayacaktır. Kayıt işlemlerini yapıyoruz, Üyelik işlemimiz yapmak için alt kısımda bulunan Create Account butonuna tıklıyoruz

    - Butonuna tıkladıktan sonra gelen pencereden email ve şifre bilgilerimizi girdikten sonra tekrar Create Account butonuna tıklıyoruz

    - Üye girişi yaptıktan sonra önümüze programın ana penceresi gelecektir bu pencerede bilgisayarınızdaki oyunlar listelenecektir. Eğer oyunlarınız görünmüyorsa pencrenin üst kısmında yer alan + işaretine basarak oyununuzu ekleyebilirsiniz

    - Oyununuz veya oyunlarınızı ekledikten sonra ara yüzden hangi oyunu çalıştırmak istiyorsak üzerine tıklıyoruz ve gelen pencereden Start Game butonuna tıklıyoruz ve program bilgisayarımı optimize ederek oyunumuzu çalıştırıyor

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)