Realtek HD audio yöneticisi açılmıyor.

Realtek HD audio yöneticisini bilgisayarım görmüyor. Denetim masasından açmaya çalışıyorum tepki vermiyor. Driver ı tekrar kuruyorum. Bu sefer açılıyor ama 1-2 gün sonra tekrar açılmıyor.

oguzhan34 oguzhan34 (96)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anakart sitesinden eski driver yükleyince düzeldi.

    oguzhan34 oguzhan34 (96)
    5 yıl önce cevaplandı

      Kurduğun Realtek HD sürümü ile ilgili bir sorun olabilir.

      High Definition Audio Codecs sitesine git.  I accept to the above.  seçeneğini işaretle ve Next tuşuna tıkla. Daha sonra açılan sayfadan 32 bit veya 64 bit olan (senin bilgisayarına uygun olan) sürücüyü seç ve yükle.

      murat murat (12492)