Realtek HD Audio Yöneticisi açılmıyor

Realtek audio yöneticisi açılmıyor. Açılması için sistemi geri yüklüyorum. Driver indiriyorum kuruyorum ama hala açılmıyor. Çalıştırıyorum görev yöneticisinden takip ediyorum başlıyor 2 saniye sonra kapanıyor. Program kaldır bölümünden kaldır deyince de kalkmıyor. 2 saniye bir işlem oluyor gibi oluyor tepki yok. Sistemi geri yükleyince kendine kendine geliyor. Her kapandığında sistemi geri yüklemek istemiyorum.

Realtek HD Audio yöneticisi açılmama sorunuyla alakalı yardımcı olur musunuz?

oguzhan34 oguzhan34 (96)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ses kartı sürücüsünü aygıt yöneticisinden "yazılımınıda sil" seçimiyle kaldır. PC'yi yeniden başlat ve ses kartı sürücüsünü (Realtek) yeniden yükle.

    Not: Sürücü windows 7 için ve mutlaka 64 bit destekli / uyumlu olmalı.

    temmuz temmuz (12505)