Reeder A7İX Tablet Root İşlemi

Sitedeki adminlerin ve ya üyelerin bir bilgisi vardır diye bu soruyu sorma gereksinimi duydum Reeder A7İX model tablet mevcut bende nasıl root işlemini uygulayabilirim bu tablete bilgisi olan paylaşırsa mutlu olurum çünkü kaç gündür uğraşıyorum bir kaynak bulamadım şimdiden teşekkürler...

yusufcb yusufcb (30)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Reeder A7iX root ile ben de bir kaç gün uğraştım sonra pest ettim.

    Android root programları işe yaramadı. Çok yaygın bir tablet olmadığı için bu iş biraz zor gibi görünüyor.

    Bir kaç çince program bulmuştum fakat riske girmemek için denemedim açıkcası.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Ben bir keresinde sayamadığım kadar fazla denedim ve başardım ama galiba tablete antivirüs benzeri programlar yüklememem gerekiyordu yükledikten sonra root gerektiren bir uygulamaya girdim root yok dedi yeniden başlattım root diye bir şey artık hiç yoktu antivirüs silip süpürdü galiba :) (Çok Pişmanım Yüklediğime) :D yusufcb 8 yıl önce