Reeder A7iX Tablete Nasıl Format Atılır?, intel Reeder A7iX Tablete Yazılım Yükleme Nasıl Olur?

Reeder A7iX tablete Nasıl Format Atılır?

intel Reeder A7iX Tablete Yazılım Yükleme Nasıl Olur?

Reeder A7iX tablet nasıl reset atılır?

Manufacturing FlashTool programı nasıl kullanılır?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Reeder A7iX tablete Nasıl Format Atılır?

    Reeder A7iX tablete format atmak için üretinin sitesinden yazılım ve yazılım yükleme aracını indirin.

    Şu adresten 2 dosyayıda indirebilirsiniz

    intel Reeder A7iX Tablete Nasıl Yazılım Yüklenir?

    1. Üstteki linkten "driver-tool.rar" "reeder_a7ix_4.2_05.02.15.zip" dosyalarını indiriniz.

    2. Bu iki dosyayıda bir klasörde toplayabilirsiniz.İndirdiğiniz iki dosyayıda sıkıştırılmış arşivden çıkartınız ve klasör haline getiriniz.

    3. driver-tool klasörü içindeki sırasıyla aşağıdaki programları kurunuz. (En Son ManufacturingFlashTool kurulmalı)

    3.1 IntelAndroidDrvSetup1.5.0 programını kurunuz.

    3.2 iSocUSB-Driver-Setup-1.0.4 programını kurunuz.

    3.3 ManufacturingFlashTool_Setup_6.0.30 programını kurunuz.

    4. Manufacturing Flash Tool kurduktan sonra masaüstünde veye başlatta oluşan kısayolundan programı çalıştırınız.

    5. Sol üstteki File-->Open yolunu izleyiniz.

    6.Açılan pencereden ayarları aşağıdaki gibi yapınız ve Ok butonuna basarak pencereyi kapatınız.

    7. Sol üstten tekrar File-->Open yolunu izleyiniz.

    8. Açılan pencereden "reeder_a7ix_4.2_05.02.15" klasörü altındaki flash.xml dosyasını seçiniz ve  butonuna tıklayınız.

    9. Flash dosyasını seçtikten sonra (cihazınız kapalı halde) tabletinizin ses azaltma+arttırma ve güç tuşlarına birlikte basılı tutarak cihazınızı bilgisayarınıza bağlayınız. (Yükleme işlemi başlayıncaya kadar tuşlardan elinizi çekmeyiniz.)

    10. Yükleme işlemi başladığında tabletinizin ekranında fotoğraftaki gibi bir yükleme ekranı belirecektir. Yüklemenin tamamlanmasını bekleyiniz.

    11. Yükleme tamamlandığında program otomatik olarak kapanmak yerine yeniden yazılımı yüklemeye çalışabilir ancak “END OF FLASH” ve “Flash Success” yazılarını gördüğünüzde programı sonlandırabilirsiniz. (FW yüklendiğinde tabletiniz otomatik olarak açılacağı için 2. kez yüklenmesi mümkün olmayacaktır.)

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      bende bu hatayı veriyor neden acaba tablet zaten o yazılım yükleme sırasında gelen ekranda takılı kaldı Allah razı olsun sizden iş iğce sarpa sardı.

      yusufcb yusufcb (30)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Ben bu tableti kullanmadım ancak size yardımcı olmak için tableti üretici firmanın sitesinden tabletinize uygun yazılımı ve anlatımını indirdim ve içindekileri okuyup size aynen anlatıldığı gibi göstermeye çalıştım.Zaten indirdiğiniz dosyalar içinde "driver-tool.rar" dosyasını açtığınızda "reeder - intel rehber" isimli pdf dosyası mevcut.Bu pdf yi de isterseniz açabilirsiniz.Benim gösterdiğim gibi gösterecektir. Çok üzgünüm eğer bir sorun olduysa.Malesef yapabileceğim pek bir durum yok.Gösterildiği gibi tekrar format atmayı deneyebilirsiniz ya da 0850 811 7333 arayarak üretici firma ile irtibat sağlayabilirsiniz. ismailsarp 8 yıl önce