Regular Deals Sorunu

İyi akşamlar,

Siteniz üzerinden bir kaç dökümana bakma imkanı elde ettim ve gayet güzel izlenim elde ettim.

Benim, -başlıktan da anlaşılacağı üzere- "Regular Deals" denilen uzantı ile başım dertte... Çok moral bozucu bir hal almış bulunmakta... Google'da arama yaptığımda 5-6 satır boyunca bu uzantı ile aranmış sonuçlarda geliyor ekrana... Nasıl kaldırabilirim... Ayarlar sekmesinden, uzantı'ya geldiğimde her kaldırdıktan sonra yine geliyor, yine geliyor...

Denetim Masasında ilişkili bir şey bulamadım. Sizin önerdiğiniz Emsisoft ile tarattım, bir çok risk içeren casus buldu ancak, benzer ad ile bir şey bulamadım...

Lütfen yardımcı olur musunuz?

Zeyd.

zeyd zeyd (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Regular Deals potansiyel olarak istenmeyen bir program. PUPs olarak nitelenen bu programları kaldırmak bazen zahmetli olabiliyor. Programlarde yüklü olan  zararlo programı tespit edebilmek çok önemli.

    Regular Deals kaldırmak için şu aşamaları deneyebilirsiniz:

    1. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    2. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır

    Bu iki program malware denen yazılımlarla baş etmek için en uygun programlar. Eğer bu programlarda Regular Deals'i tespit edemezse, yüklü program listesini yollayın bir kontrol edelim.

    Yüklü programlarda

    • Free media player
    • Free pdf reader
    • Free video converter
    • Youtube video downloader

    gibi programlar varsa bunları kaldırmanızı tavsiye ederim. Son donem yüklediğiniz ücretsiz yazılımlar ile gelme ihtimali çok yüksek.

    Bu işlemlerden sonra  Regular Deals uzantılarından kurtulmak için tarayıcınızı resetlemeyi unutmayın.

    hakan hakan (15409)