Reklam sayfasında uzantı eklemek istenirse birşey olurmu?

Merhaba;

Chrome'da dolaşıyodum sonra biyere tıkladım yanlışlıkla sonra garip garip ingilizce bişeyler sordu hepsine iptal dedim çıkarmaya devam etti sonra Chrome tam ekran oldu ESC ile çıktım sonra uzantı eklemek istedi iptal dedim Chrome kapanmıyordu görev yöneticisi açıp kapattım bir şey olmuşmudur?

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Rahat olabilirsin birşey olmamıştır açılan  eklenti uyarılara hayır demişiniz normal olarak siteden evet demediçede çıkamazdın ya görev yöneticisinden veya reset atarak çıkabilirdiniz evet demiş olsaydınız uzantılardan tekrar kaldrırdınız neyse rahat olabilirsin @toprak34

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      • @temmuz yok hiçbişey eklemedi :) toprak34 7 yıl önce
      • Tamam canım. Be sadece benzer vaziyetlerde değişiklikler veya değişiklik ihtimalleri olursa (şüphe edersen) kolaylıkla çözüm olabilecek pratik bir yol göstermek istedim. İlleki bu konuda bahsettiğin için değil. Yani aklında olsun diye :) @toprak34 temmuz 7 yıl önce
      • @temmuz :) :) toprak34 7 yıl önce