ROOT Super su kodlama hatasi

Telefonumu obin ile daha yeni rootladım ve Supersu uygulamasını acarken 'su kodlaması yok su bunu yukleyemiyor 'hatasiyla karsilastim ne yapmam lazim

evo16 evo16 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SuperSu programını telefondan kaldırın.Ardından xda forumlarından indirin.Link burada.

    Telefonu Recovery Mod ile açın ve telefona Flashlayın.Yüklemede TWRP Recovery kullanmanız tavsiye edilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • o dediginiz sitedeki seyi indirdim x86 falan var icinde ne yapmam lazim evo16 7 yıl önce
    • bide suan teldeyim evo16 7 yıl önce
    • indirdiğiniz dosyayı sd kartınıza atın.Ardından telefonu recovery modunda başlatın.Recovery üzerinde sd kart üzerinden indirdiğiniz dosyayı yükleyin. ismailsarp 7 yıl önce
    • Ancak bunu yapmadan önce telefonunuza TWRP recovery yüklemeniz daha iyi olacaktır. Telefonu rootladım dediğinizde bilginiz olduğunu düşünerek cevaplarımı yazıyorum. ismailsarp 7 yıl önce