RSA 4096 CryptoLocker (.crypt) virüsünün Çözümü

Arkadaşlar ben bir yöntem ile bütün şifreli dosyalarımı açtım. Buradan anlatması zor olduğu için telefondan ulaşabilirsiniz.

koyubiri koyubiri (1)
7 yıl önce sordu

  • uzmanım nette cep telefonu veya video paylaşılmıyor bilginizi uzmanım nette paylaşabilirsiniz cep telefonunuzu kaldırın candan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Candan arkadaşımızında söylediği gibi telefon numarası paylaşmak sitemiz sınırları içinde doğru bulunmayan bir davranıştır. Bu nedenle numaranız kaldırılmıştır.

.crypt uzantılı şifrelenmiş dosyalar nasıl açılır? linkinde çözüm zaten sitemizde paylaşılmıştır. Bunun haricinde bir çözüm yolu uyguladıysanız bizimle paylaşmanızdan memnun oluruz.

damlakoc damlakoc (1391)