Rundll extension hatası

bilgisayarı her açtığımda C:\users\isim\AppData\local\extensionTouch\{5D654150-0.....}\dohoddx.dll başlatma sorunu

belirtilen modül bulunamadı diyor.

napmam gerekli. bilgisayarı alalı daha 1 ay olmadı ama başına gelmedik kalmadı lütfen yardım edin

vivian vivian (15)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    uzmanım nette arkaadaşımız böyle bir soruya cevap yazmış yararlanabilirsiniz

    http://uzmanim.net/soru/rundll32-exe-nedir-rundll32-exe-ne-ise-yarar/2303

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • öncelikle teşekkür ediyorum link ve yorum yazdığınız için. ama ordaki işlem adımlarını yaptım bilgisyarda daha virüs kalmadı gözüküyor. ama hala açılışta aynı hatayı veriyor napmam gerekir? vivian 8 yıl önce
    • görev zamanlayıcı+zaman kitaplığını aç burdan rundll.exe bunu sil candan 8 yıl önce
    • yok ki zaten vivian 8 yıl önce
    • elle bulup silecez gerekirse candan 8 yıl önce
    • yok ki zaten. Windows 10 kullanıyorum ve extension touch hatası diyor vivian 8 yıl önce
    • arka pilanda çalışıyor olmasa windows bulamadı diye yazmazki candan 8 yıl önce
    • dediğiniz yerde extension touch2 var onu silsem vivian 8 yıl önce
    • verin ordan yazarım vivian 8 yıl önce
    • dediğim şeyi sildim daha hata vermiyor. ama biraz bilgisayarda yavaşlık var. Çok teşekkür ediyorum yardımınız için vivian 8 yıl önce
    • olsun vivian 8 yıl önce