S3 Donma Problemi

Merhabalar samsungs s3 telefonumda son günlerde donma problemi baslamaya basladi

Telefon hafizasi neredeyse bos yüklü programlarda fazla degil 5-6 kasmayacak program var. calisan uygulamalari bazen elle direk uygulamalardan bazende direk görev yöneticisinden kapatiyorum ama biraz kullandikca tekrar yavasliyor virüs taramasi yaptim pc ye baglayipda taradim mobil virüs taramasi da yaptim

ne yapmam lazim ya da ne önerirsiniz

Saygilarla

anteplioguzhan anteplioguzhan (10)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yüklemiş olduğunuz bir uygulama sistemin kararlılığını bozmuş olabilir. Bu gibi durumlarda ilk yapılacak şey Samsung Galaxy S3 telefonu fabrika ayarlarına döndürmek olmalıdır.

    Bilgilerinizi yedekledikten sonra Hard reset atabilirsiniz böylelikle telefon fabrika ayarlarına dönecektir.

    Donma sorunu devam ederse o zaman donanımsal bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu ısınma ile alakalı bir sorun olabilir. Telefonu soğuk bir ortamda kullandığınızda sorun devam ediyor mu kontrol edebilirsiniz.

    Samsung Galaxy S3'e nasıl format atılır? Hard reset nasıl atılır?

    linkinden nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Dediğim gibi yedek almayı unutmayın.

    murat murat (12492)