Sa AMD Ekran Kartı Yüksek Performans Sorunu

  AMD Radeon R5 M230 EKRAN KARTİM  var yuksek perfonmas alinca oyunu acmıyor acsa bile 5 dkta pc kapaniyor bu yuzden karti fazla zorlamıyorum    bu kartın dogru duzgun calişip calişmadini  nasil anlarim pc tamirciye getirdim  bir sikinti yok kartin calişiyor dedi

furkandd furkandd (-9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yüksek performansa alınca daha iyi performans verebilmek için kendini daha çok zorluyor bu yüzdende çabuk ısınıyor ısınıncada yanmamak için bilgisayar kapanıyor.Oyuna girmeden önce ekran kartının ısısı ne kadar oluyor?

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

      Oyunu açmadığı zaman herhanik bir hata veriyormu veya ekranda bozulma oluyor mu?

      Ona göre cözüm önerisi sunacağım.

      kutlugalp kutlugalp (136)
      7 yıl önce cevaplandı

        ekranda bozukluk oluyor yandex bile yuksek perfonmas  edince herşey oluyor

        goruntu sunucu yanıt verme kestı ve bu durumdan kurtuldu hatasında veriyo sanki amd karti hic calişmiyor

        yandex bile zar zor giriyo hatta giremiyorum bile

        http://i.hizliresim.com/nr8o8B.png

        oyunlari acmadigim zaman intel devrede amd kartini ne zaman devreye soksam en ufak şeyde boyle hata veriyo 2 gb ekran karti  olcak birde  yandex bile acamiyorum

         yaptiklarim  format attim duzelmedi bir  pc ustasina attirdim  driverleri kurdum duzelmedi pc ustasi kurdu oda duzelmedi  kartim calişiyor gorunuyor  aygıt yoneticisinde

        furkandd furkandd (-9)