Safari Blocked Plug-in sorunu

Macbook pro ve Safari üzerinde Youtube'a girmek istediğimde Siyah video ekranı üzerinde Blocked Plug-in

yazıyor Blocked Plug-in hatası yüzünden Youtube'da video izleyemiyorum.

Safari yerine Chrome ile Youtube'a girdiğimde sorun olmuyor videoları izleyebiliyorum.

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Blocked plug-in sorununun çözümü için şu aşamaları yerine getirin.

    1. Adobe Flash player'i güncelleyin. Flash Player Güncellemek için buraya tıklayın.
    2. Açılan sayfada Şimdi Yükleyi tıklayın.
    3. Safariyi kapatın.
    4. İndirdiğiniz AdobeFlashPlayerInstaller...dmg dosyasını tıklayarak güncelleştirmeyi başlatın.

    Güncelleme bittiğinde

    1. Safariyi açın
    2. Safari > Preferences bölümüne geçin.
    3. Security tıklayın.
    4. Internet Plug-ins Allow Plug-ins seçili olsun.
    5. Manage Web Site settings'i tıklayın.
    6. Sol taraftan Adobe Flash Player'i seçin.
    7. Orta bölümde, Allow Always seçin. (Aşağı yukarı ok simgesinin olduğu bölümden)
    8. Alt bölümdeki When visiting other websites > Allow Always yapın.
    9. Done tıklayarak çıkın.
    10. Safariden çıkın ve yeniden açın.
    hakan hakan (15409)