safebrowsing.biz nasıl silinir?

adw clener da çıkmıyor safebrowsing.biz.malwerb proğramlarındada çıkmıyor.interneti ve bilgisayarı çok yavaşlattı.nasıl silinir lütfen  yardım

yakamoz980 yakamoz980 (1)
7 yıl önce sordu

  • Kısayolu sil ve yeni kısayol oluştur demiştim, yaptınmı? temmuz 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Silinemeyen programlar için IOBit Uninstaller uygulaması "Zorla Kaldır" seçeçimi kullanılabir:

IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Eğer söz konusu olan bir uygulama değilde web korsanı ise (..ki olabilir). Malwarebytes AntiMalware ile sistemi tara ve Chrome'u açmak için kullandığın kısayolu silerek uygulama klasöründen yeni bir kısayol oluştur; onu kullan:

Malwarebytes AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Ayrıca AdwCleaner ile bir temizlik yapılmasıda iyi olur:

AdwCleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

    poğram bir tek chrome 'un başlangıç sayfası olarak çıkıo bilgisayarda hiç bir yerde yok o yüzden hiç bir yerde gözükmüyor

    yakamoz980 yakamoz980 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Öyleyse o bir program değil. Web korsanı olabilir. Malwarebytes AntiMalware ile tarat sistemi ve Chrome'u açmak için kullandığın kısayolu silerek uygulama klasöründen yeni bir kısayol oluştur; onu kullan. temmuz 7 yıl önce