Sag tuşla tıklama sonrası mavi ekran ve reset

Dosya gezginindeki uygulamalara ve masaüstündeki uygulamalara sağ klik tuşu yaptığım an ekran reset atması mavi ekran gelip geri gelmesi bu sorun uygulama yüklememden mi oldu yoksa system32 de bulunan ''.cpl'' dosyaları ile ilgisi var mı? Yardımınız için şimdiden teşekkürler...

Bu da video linki: https://plus.google.com/u/0/118163004068591321883/posts

furkann furkann (1)
10 yıl önce sordu

  • sorunuzu gözden kaçırmışız kusura bakmayın. cemkara 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Edit: Windows 7 masaüstünde sağ tıklama çalışmıyor ile kullanıcı sorunu çözülmüştür.

cemkara cemkara (4215)