Sahibinden : İlan Verme Sorunu !

Arkadaşlar Merhaba : Sahibinden.com sitesine Ne Zaman İlan vermeye kalksam sürekli bu ekrandaki sorun mesajıyla karşılaşıyorum ve hiçbir şekilde ilan veremiyorum TÜM İNTERNET TARAYICILARINDA DENEDİM HEPSİNDEN BU HATA ÇIKIYOR.....

Bir Çözüm Yolu Varsa Lütfen Yardım Edermisiniz....

kullanici567286 kullanici567286 (41)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorunu tespit edebilmek adına;

    1) Tüm tarayıcılar için çerezleri temizleyip ya da Chrome / Yandex Browser'daki "Gizli Sekme" ile oturum açıp deneyebilirsiniz.

    2) Kendi kullanıcı hesabınızla farklı bir bilgisayarda oturum açıp deneyebilirsiniz

    3) Kendi bilgisayarınızla farklı bir kullanıcı hesabıyla oturup açıp deneyebilirsiniz.

    oiscen oiscen (11)
    9 yıl önce cevaplandı

      İşleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz, daha sonra deneyin.

      (Hata kodu: ral-1007-..... şeklindeki hatalar sahibinden.com sistem hatalarıdır.

      Farklı tarayıcılarda durum değişmediyse yapabileceğiniz işlem sahibinden.com ile bağlantıya geçmek.

      destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya

      bireysel kullanıcılar için 0 850 222 44 44 Sahibinden.com Çağrı Merkezi

      kurumsal kullanıcılar için 0 850 222 44 45 Sahibinden.com Kurumsal Çağrı Merkez telefonları arayarak sorunu iletebilirsiniz.

      cemkara cemkara (4215)